MULGI VALLAVALITSUS

Registrikood: 77000453
Aadress:  Pärnu mnt 30, 69403 Abja-Paluoja, Viljandi maakond

Telefon: 435 4780
Üld e-post: mulgi@mulgivald.ee
 
SEB Pank  EE281010302005446001
Swedbank  EE682200221023349831
Saajaks märkida: Mulgi Vallavalitsus
 
 
Abja piirkond
E-R 08.00-16.30
Lõuna 12.00-12.30
Telefon: 435 4780
 
Halliste piirkond (Leerimaja, Kulla küla, Mulgi vald, 69509 Viljandi maakond)
E-N 8.00-17.00
R 8.00-14.30
Lõuna 12.00-12.30
Vastuvõtuajad: 
E ja N 9.00-12.00 ning 13.00-16.00
Telefon: 436 3175
 
Karksi piirkond (Viljandi mnt 1, 69104 Karksi-Nuia)
E-N 8.00-17.00
R 8.00-14.30
Lõuna 12.00-12.30 
Telefon: 435 5510
 
Mõisaküla (Kesk tn 4, 69302 Mõisaküla)

E-N 8.00-17.00
R 8.00-14.30
Lõuna 12.00-12.30
Telefon: 435 5601
E-post: moisakyla@mulgivald.ee

 

AMETNIKUD JA TÖÖTAJAD

 

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Töökoha aadress

Vallavanem

Imre Jugomäe

435 4781, 5597 2631

imre@mulgivald.ee

 

 

Üldjuhtimine, valla esindamine vastavalt kohaliku omavalitsuse korralduse seadusele ja Mulgi valla põhimäärusele.

Avalike suhete spetsialist

Evelin Pissarenko

527 3965

evelin@mulgivald.ee

Pärnu mnt 30, Abja-Paluoja

 

Mulgi valla maine kujundamise korraldamine, turundamine ja avalike suhete (valla sise- ja väliskommunikatsiooni) korraldamine ning ajalehe Mulgi Sõna toimetamise, väljaandmise ja valmimise koordineerimine.

Sisekontroll

vakantne ametikoht

 

 

 

 

Finantsvaldkond

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Töökoha aadress

Finantsjuht

Külli Mõttus

435 4790

kylli.mottus@mulgivald.ee

Pärnu mnt 30, Abja-Paluoja

Pearaamatupidaja

Eha Vene

435 5514

eha.vene@mulgivald.ee

Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

Vanemraamatupidaja

Eda Misjuk

435 4782

eda.misjuk@mulgivald.ee

Pärnu mnt 30, Abja-Paluoja

Vanemraamatupidaja

Tiiu Kadak

435 5515

tiiu.kadak@mulgivald.ee

Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

Vanemraamatupidaja

Kiira Ringas

435 5603

kiira.ringas@mulgivald.ee

Kesk tn 4, Mõisaküla

 

Vallakantselei

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Töökoha aadress

Vallasekretär

Milja Janson

435 4788

milja.janson@mulgivald.ee

Pärnu mnt 30, Abja-Paluoja, E-R 8.00-12.00; 12.30-16.30

Jurist

Inge Dobrus

435 5512

inge.dobrus@mulgivald.ee

Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

Personalispetsialist

Leili Ruus

435 5517

leili.ruus@mulgivald.ee

Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

Sekretär

Elo Saar

435 4780

elo.saar@mulgivald.ee

Pärnu mnt 30, Abja-Paluoja

Kodulehe toimetaja

Laine Lindvest

435 4780

laine.lindvest@mulgivald.ee

Pärnu mnt 30, Abja-Paluoja

Klienditeenindaja

Lija Kornis

435 5602

postipunkt@moisakyla.ee

Kesk tn 4, Mõisaküla

 

Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalvaldkond

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Töökoha aadress

Abivallavanem

Arvi Meidla

435 4793, 523 8596

arvi.meidla@mulgivald.ee

Pärnu mnt 30, Abja-Paluoja

 

Valla sotsiaal, haridus- ja kultuuri, spordi- ja noorsootöö, huvitegevuse, vaba aja, turismi, kodanikuühenduste, külaliikumise tegevusvaldkondade koordineerimine.

Sekretär

Sirje Lepikson

435 5601

sirje.lepikson@mulgivald.ee

Kesk tn 4, Mõisaküla

Haridus- ja noorsootööspetsialist

Reelika Liivak

524 3615

reelika.liivak@mulgivald.ee

Pärnu mnt 30, Abja-Paluoja

Kultuuri- ja spordispetsialist

vakantne ametikoht

 

 

 

Turismikoordinaator

vakantne ametikoht

 

 

 

 

Valla turismi arendamine ja valla maine kujundamine ning valla kui reisisihi tuntuse suurendamine ning turismiatraktiivsuse tõstmine.

Turismispetsialist

Kalle Gaston

435 5527

kalle.gaston@mulgivald.ee

Viljandi mnt 2a, Karksi-Nuia

Sotsiaalnõunik (kohusetäitja)

Maie Bratka

435 4786, 511 8695

maie.bratka@mulgivald.ee

Pärnu mnt 30, Abja-Paluoja

Lastekaitsespetsialist

Merike Andruško

435 5608, 554 8892

merike.andrusko@mulgivald.ee

Kesk tn 4, Mõisaküla

Sotsiaaltööspetsialist

Liana Andruško

435 5606, 524 7395

liana.andrusko@mulgivald.ee

Kesk tn 4, Mõisaküla

Sotsiaaltööspetsialist

Liivi Loi

435 5524, 5341 2506

liivi.loi@mulgivald.ee

Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

Sotsiaaltööspetsialist

Monika Erreline

436 3280, 5340 2000

monika.erreline@mulgivald.ee

Leerimaja, Kulla küla

Sotsiaaltööspetsialist

vakantne ametikoht

 

 

 

 

Majandus- ja keskkonnavaldkond

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Töökoha aadress

Abivallavanem

Dmitri Orav

435 5519, 5354 1585

dmitri.orav@mulgivald.ee

Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

 

Valla üldplaneeringu ja detailplaneeringute koostamise, investeeringute ja arenguprojektide kavandamise, teede-, ühistranspordi-, ehitus-, maakorralduse-, keskkonna-, vallavara-, elamumajanduse-, energeetika ja taristu alaste tegevusvaldkondade koordineerimine.

Ehitusnõunik

Sten-Maikel Udras

435 5520; 5858 1530

maikel.udras@mulgivald.ee

Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

Arendus- ja hankespetsialist

Mirjam Järve

435 5605

mirjam.jarve@mulgivald.ee

Kesk tn 4, Mõisaküla

Teedespetsialist

vakantne ametikoht

 

 

 

Majandusspetsialist

Indrek Lepik

5887 6466

indrek.lepik@mulgivald.ee

Leerimaja, Kulla küla

Ehitus- ja majandusspetsialist

vakantne ametikoht

 

 

 

Maa- ja keskkonnanõunik

Ervin Tamberg

435 5600, 5805 2900

ervin.tamberg@mulgivald.ee

Kesk tn 4, Mõisaküla

Maa- ja planeeringuspetsialist

Tiia Kukk

435 5516, 5343 2880

tiia.kukk@mulgivald.ee

Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

Maa- ja keskkonnaspetsialist

Anneli Pälsing

436 3185, 5305 5008

anneli.palsing@mulgivald.ee

Leerimaja, Kulla küla

Spetsialist

Elerin Öövel

435 5510

elerin.oovel@mulgivald.ee

Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

 

Abipersonal

Puhastusteenindaja

Puhastusteenindaja

Puhastusteenindaja

Perenaine

Kalmistuvaht

Kalmistuvaht

Koristaja/piletimüüja

Majahoidja

Heakorra- ja remonditööline