Tubli tugispetsialist- tule Mulgi valda tööle!

Mulgi Vallavalitsus pakub tööd Abja-Paluoja Tervisekeskuses tugispetsialistidele: psühholoogile, logopeedile, eripedagoogile.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on vastav kvalifikatsioon, magistrikraad.

Mulgi vallas on 4 kooli ja 5 lasteaeda.
Töökoht asub  Abja - Paluoja Tervisekeskuses (Järve tn 1, Abja-Paluoja linn, Mulgi vald, Viljandi maakond), sh on osaline töö valla õppeasutustes.

Mulgi Vallavalitsus pakub tööd psühholoogile

Psühholoogi töö eesmärgiks on pakkuda psühholoogilist teenust Mulgi valla elanikele. Peamised tööülesanded on üldine psühholoogiline nõustamine, toetamine, võrgustikutöös osalemine.

otsustus-, koostöö- ja analüüsivõimet; rõõmsameelsust ja sõbralikkust.

Omalt poolt pakume väärtustloovat tööd, toetavaid kolleege, arengu- ja enesetäiendusvõimalusi. Väärtustame paindlikku töökorraldust ja pakume 56 päeva põhipuhkust.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Kandideerimise info: Avaldus, CV, motivatsioonikiri, haridust ja kvalifikatsioonile vastavust tõendavate dokumentide koopiad esitada märgusõnaga „Psühholoog"  aadressile reelika@mulgivald.ee. Täiendav info: tel +372 5243615, e-post reelika@mulgivald.ee

Mulgi Vallavalitsus pakub tööd logopeedile

Logopeedi töö eesmärgiks on kõneravi vajavate ja arenguliste erivajadustega laste õppe ja arengu toetamine ning soodustada isiksuse eakohast arengut koostöös lastevanemate, haridustöötajate ja teiste erialaspetsialistidega.

Kandidaadilt ootame usaldusväärsust ja algatusvõimet; suhtlemisoskust ja pingetaluvust; otsustus-, koostöö- ja analüüsivõimet; rõõmsameelsust ja sõbralikkust.

Kandidaadilt ootame pühendumist, koostöö väärtustamist lastega, lastevanematega ja kolleegidega ning head suhtlemisoskust ja avatud meelt.

Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Kandideerimise info: Avaldus, CV, motivatsioonikiri, haridust ja kvalifikatsioonile vastavust tõendavate dokumentide koopiad esitada märgusõnaga „Logopeed"  aadressile reelika@mulgivald.ee. Täiendav info: tel +372 5243615,  e-post reelika@mulgivald.ee

Mulgi Vallavalitsus pakub tööd eripedagoogile

Eripedagoogi töö eesmärgiks on eakaaslastest eristuva õppija arengu toetamine ja suunamine, koostöö vanematega, õpetajatega, teiste erialaspetsialistidega ning nende nõustamine. Tööülesanded sisaldavad õpiabitunde, tunnivaatlusi, õpetajate nõustamist, individuaalset tööd lastega ning õpilase arengu- ja õpioskuste taseme hindamist.

Kandidaadilt ootame head kohanemisvõimet ning toimetulekut erinevate inimeste ja pingeliste olukordadega; oskust nii iseseisvalt oma tööd ja aega planeerida kui ka meeskonna- ja koostööoskust.

Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Lisainfo: Avaldus, CV, motivatsioonikiri, haridust ja kvalifikatsioonile vastavust tõendavate dokumentide koopiad esitada märgusõnaga „Eripedagoog"  aadressile reelika@mulgivald.ee.

Täiendav info: tel +372 5243615, e-post reelika.liivak@mulgivald.ee