« Tagasi

Rahakratt tuleb Karksi-Nuia

Esmaspäeval, 27. novembril,  tuleb Karksi-Nuia Kultuurikeskusesse oma sendikabareed tegema Eesti tuntuim tuvi, mõjuisik ja finfluentser RAHAKRATT.
Rahakratt, magalarajooni sendiblogija, moneyfesteerija ja finfluencer tuleb Mulgi valla noortele rääkima oma teekonnast - kuidas suvalisest kolmelisest koolipoisist on saanud edukas mõjuisik, ettevõtja ja investor.
 
SÜNDMUS ON AVALIK- Tulge osalema. 
 
Etteaste kestus ca 1,5h, millele järgneb võimalus esitada küsimusi ja soovi korral koos Rahakratiga pilti teha.
Üritus on suunatud peamiselt noortele, et inspireerida ja motiveerida rahateemadel rohkem mõtlema ning tarku valikuid tegema. Üritusel osalevad kõik August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi 8.-12. klassi ja Abja Gümnaasiumi 10.-12. klassi noored.
Väga teretulnud on ka kõik ülejäänud piirkonna noored - nii mujal õppivad kui ka juba kooli lõpetanud - nii et andke aga julgelt sõpradele teada!
Samuti on oodatud lapsevanemad ja üleüldiselt noortega rohkem kokku puutuvad ja tegelevad inimesed. Kaniisama uudishimulikud on igati teretulnud!
 
Selleks, et teaksime saali istumiskohti paigutades ka ülejäänud huvilistega arvestada, siis palume koolivälistel osalejatel registreeruda siin:  https://forms.gle/RaE5ZYGtjErLGgdu5