Mulgi vald kuulutab välja hanke Abja Lasteia Pähklikeste rühma ruumide ehitustööde läbiviimiseks

Käesoleva hanke raames soovitakse hinnapakkumist Abja Lasteaia „Pähklikeste" rühmaruumi ehitustööde teostamiseks aadressil Aia tn 24, Abja-Paluoja, Mulgi vald, Viljandi maakond.

Pakkujal on võimalus (ja soovituslik) tutvuda kinnistul olemasoleva olukorraga.Vastutus Töö hinna kujundamisel tehtud töömahtude arvestuste õigsuse eest lasub Töövõtjal. Lepingu hinna eest kohustub Töövõtja teostama kõik lepingujärgsed tööd ettenähtud tähtaegadeks. Töövõtja kohustub hankima kõik tööde teostamiseks vajaminevad vahendid omal kulul. Lepingu hind on pooltele lõplik ja siduv kogu Lepingu alusel teostatavate tööde teostamise tähtaja jooksul.

Lisainfo: Sten-Maikel Udras, ehitusnõunik, telefon +372 5858 1530, e-post maikel@mulgivald.ee.

Seotud dokumendid:
Keldrikorruse plaan (AutoCAD fail)
Esimese korruse plaan (AutoCAD fail)
Teise korruse plaan (AutoCAD fail)
Läbilõiked (AutoCAD fail)