Algab Mulgi valla kevadine liikumissari “Liigu, leia, lahenda”

Mulgi valla kevadine liikumissari "Liigu, leia, lahenda"

29. aprillil 2024 alustab Mulgi valla kevadine liikumissari „Liigu, leia, lahenda", mis kestab 26.maini 2024 – tegemist on liikumisüritusega, mis sobib ja on jõukohane igas vanuses liikujale.

Liigu Karksi-Nuia Sokaoru terviseraja ja Abja-Paluoja terviseraja viie kilomeetrisel ringil. Leia seal ülesse üheksa kontrollpunkti (ei muutu kogu sarja jooksul).

Lahenda ristsõna kontrollipunktides olevate pildiküsimuste abil.

Ristsõna lehed saab Mulgi valla kodulehelt ja soovi korral paberkandjal Abja Spordi-ja Tervisekeskuse ning August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi administraatori käest. Pildiküsimused vahetuvad igal esmaspäeval.

NB! Karksi-Nuia ja Abja-Paluoja rajal toimub matkasari samaaegselt, kuid sel aastal on pildiküsimused ja ristsõna lahendused erinevad. Nii, et tasub käia mõlemal terviserajal.

Viimase perioodi lõppedes saad lahendatud ristsõna, mille lahendus palun saata spordijuht Taimo Tugi e-posti aadressile spordikool@mulgivald.ee hiljemalt 03.juuni 2024.

2024 aasta liikumissarja perioodid:

I 29.04-05.05.2024,

II periood 06.05-12.05.2024,

III periood 13.05-19.05.2024 ja

IV periood 20.05-26.05.2024

Kõik liikumissarjast osavõtnud ning ristsõna lahenduse saatnud saavad liikumissarja lõpuks Mulgi valla meene.

NB! II-III perioodi ajal on veel käimas Mulgi valla sammuvõistlus „Mõnus sumin sammudes", selles osalemiseks siis ära unusta oma nutitelefoni alla laadida FitSphere rakendus ja liitu  sammuvõistlusega, mis kestab kuni 15.05.2024.

Küsimuste, teadete ja ettepanekutega tegemiseks saab ühendust võtta:

Spordijuht Taimo Tugi, tel 522 7798; e-mail spordikool@mulgivald.ee