Jaanijooks 2020 tulemused

43. jaanijooks on selleks korraks läbi. Täname kõiki osalejaid, kes selle erakordse jooksu seekord ette võtsid. Kokku läbis erinevaid distantse 335 osalejat. Lisaks Eestile joosti Hiinas, USA-s, Saksamaal ja Soomes. 


Täname sponsoreid, kes suurepäraste auhindadega jooksu toetasid: OÜ Puidukoda, Nuia PMT AS, Rimaitri OÜ, Ligur Racing, Ää Süük OÜ, MetEst Metall OÜ, Textuur AS, KIRNU OÜ/ Popsi Köök, Mulgi vald, AKG.

Erilised tänud perekond Käosaarele, kas lahkelt lubasid oma hoovist osalejatel läbi joosta.


Kohtumiseni 44. jaanijooksul ümber Karksi-Nuia paisjärve!

 

43. JAANIJOOKSU TULEMUSED 2020
 

sport.karksi.ee

Jaanijooks 2020 toetajad:

     Logo    Logo           Logo

 

Logo    

 

Logo

 

 

Logo

 

Logo

 

 

 

Ettevõtjad ja toetajad on oodatud 43. jaanijooksu toimumisele kaasa aitama

 

16.-23. juunil toimub traditsiooniliselt, juba 43. korda, Jaanijooks ümber Karksi-Nuia paisjärve. Seoses kehtestatud piirangutega on jooks sellel aastal erilisem, kui eelnevatel kordadel. Nimelt toimub jooksmine virtuaalselt, kus osalejad tulevad nädala jooksul jooksma kohapeale või jooksevad vabalt valitud kohas üle maailma. Tulemus koos jooksu screenshotiga edastatakse otse ajavõtukeskkonda, mis seejärel kajastuvad automaatselt protokollis. Protokoll on sümboolne, sest tähtis pole võit, vaid osavõtt ja eesmärgiks on traditsioonilise jooksu järjepidevuse hoidmine.

 

Igal aastal on jooksu sõbrad ja ettevõtjad toetanud Jaanijooksu korraldamist loosiauhindadega või rahaliselt. Pöördume Teie poole, hea ettevõtja ja toetaja, palvega, et võimaluse korral paneksite Jaanijooksu toimumisele õla alla ka seekord. Jooks pälvib kindlasti suurt tähelepanu ning kõiki toetajaid kajastame jooksu sponsoritena ja toome välja nimeliselt meedias, sotsiaalmeedias ning muudes kanalites.

 

Toetussumma palume üle kanda Mulgi Vallavalitsuse arvelduskontole EE181010302010331004. Selgitustesse lisada „43. Jaanijooks" või loosiauhinnad tuua Mulgi valla Karksi piirkonna vallamajja hiljemalt esmaspäevaks, 22. juuniks 2020. a. Võimalusel saatke ka oma firma logo aadressile karksi@mulgivald.ee, et saaksime seda meedias kajastada.

 

Jaanijooksu kohta on võimalik rohkem infot saada kodulehelt sport.karksi.ee

 

Kontaktisikud: abivallavanem/valdkonnajuht Dmitri Orav (telefon 5354 1585) ja spordikooli direktor Leo Liiber (telefon 5191 1930).