Veel viimane võimalus osaleda Pivarootsi noortelaagris

Vähekindlustatud- ja suurperedel on võimalik taotleda kohamaksu kompenseerimine Mulgi valla poolt, sellisel juhul jääb vanemal tasuda 10% maksumusest iga lapse kohta. Toetuse saamiseks on vajalik pöörduda oma piirkonna sotsiaaltööspetsialisti poole.

Pivarootsi õppe- ja puhkekeskuse noortelaager ootab Teie lapsi-noori sel suvel koolivaheaega sisukalt sisustama.

25.-30.06.2024 toimub laagris programm „Pühad ja kombed" näärid, jaanid, kadrid-mardid, vastlad.

Laagrivahetuse jooksul minnakse ajas veidi tagasi ja edasi:

• sõbrapäev ja selle päevaga seotud kombestik;
  • munapühad ja selle pühaga seotud kombestik;
  • volbripäev ja selle päevaga seotud kombestik;
  • iseseisvuspäev ja selle tähtpäevaga seotud kombestik.
  • üheskoos tehakse veel palju muud põnevat, kuid milliseid, et teada, tuleb tulla ja osaleda laagriprogrammis!

Laagrisse on oodatud 8-14. aastased lapsed.

Laagri maksumus on 198 eurot. Hind ei sisalda voodipesu ja seda tuleb lapsel endal kaasa võtta. Voodipesu laagri poolt 12 eurot.

Kohti on broneeritud 15. Koha saamise kindlustamiseks on vajalik täita avaldus piirkonna sotsiaaltööspetsialisti juures.

Mulgi vald organiseerib lastele tasuta transpordi bussiga laagrisse ning tagasi täiskasvanud saatjaga. Kellaajad täpsustatakse lapsevanematele vähemalt viis päeva enne laagrisse sõitu.

Palun anda oma huvist märku hiljemalt 19. juuniks Mulgi valla sotsiaalnõuniku Liana Anduškole liana@mulgivald.ee või telefonil 524 7395.