Mulgi Vallavolikogu

Vallavolikogu on hääleõiguslike vallaelanike poolt valitud kõrgeim võimuorgan vallas.

Mulgi vallavolikogu valiti neljaks aastaks 17. oktoobril 2021. a.

 

Valimistulemuste alusel jaotusid kohad 21 liikmelise volikogus järgmiselt:

Eesti Keskerakond  7 kohta

ISAMAA Erakond  6 kohta

Valimisliit Meie Mulgimaa  4 kohta

Eesti Konservatiivne  Rahvaerakond  3 kohta

Eesti Reformierakond  1 koht

 

Jrk. nr

Volikogu liikme

ees- ja perekonnanimi

Valimisnimekiri

Telefon

E-post

1.

Eveli Allik

ISAMAA Erakond

5199 5094

eveli.allik@gmail.com

 

2.

Voldemar Giske

Eesti Konservatiivne  Rahvaerakond

517 2750

voldemargiske@gmail.com

 

3.

Mati Ilisson

Valimisliit Meie Mulgimaa

505 3032

mati.ilisson@wlestonia.ee

 

4.

Esta Jaaksoo

Eesti Keskerakond

527 5432

esta@abjaty.ee

5.

Mihkel Kalda

Valimisliit Meie Mulgimaa

5665 4423

mihkel785@hotmail.com

 

6.

Kai Kannistu

Valimisliit Meie Mulgimaa

5198 1363

kai.kannistu@gmail.com

 

7.

Ingrid Kõiv

Eesti Keskerakond

552 7631

ingikoiv@hot.ee

 

8.

Leo Liiber

Eesti Keskerakond

5191 1930

leo.liiber@mail.ee

 

9.

Arvo Maling

ISAMAA Erakond

528 4740

arvo.maling@gmail.com

 

10.

Ürjo Mälksoo

Eesti Keskerakond

436 0122

yrjom48@gmail.com

 

11.

Hans Neppo

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

510 6249

hans.neppo@emu.ee

 

12.

Reet Paju

Eesti Keskerakond

5360 3905

reet.paju.001@mail.ee

 

13.

Jüri Patune

ISAMAA Erakond

5664 0001

veskimaepk@gmail.com

 

14.

Peeter Rahnel

Eesti Keskerakond

5661 3433

peeter@mulgivald.ee

 

15.

Andres Rõigas

ISAMAA Erakond

5342 0346

andres.roigas@gmail.com

 

16.

Enn Sarv

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

514 8840

ennsarv50@gmail.com

 

17

Tarmo Simson

 ISAMAA Erakond

504 4775

simsontarmo@gmail.com

18.

Raul Song

Eesti Keskerakond

524 6160

raulsong@hot.ee

 

19.

Taimo Tugi

Eesti Reformierakond

5330 7192

taimotugi@gmail.com

 

20.

Kert Vallas

Valimisliit Meie Mulgimaa

5684 0834

kertvallas@gmail.com

 

21.

Taevo Viitas

ISAMAA Erakond

5666 4004

taevoviitas@gmail.com

 

Eesti Keskerakonna ja Erakond Isamaa koalitsioonileping Mulgi valla juhtimiseks ja arendamiseks aastateks 2021-2025