Kirjalik enampakkumine Mõisakülas Soo tn 12 kinnistu võõrandamiseks

Mulgi Vallavalitsus kuulutab välja kirjaliku enampakkumise vallale kuuluva kinnistu Soo tn 12, Mõisaküla linn, Mulgi vald, Viljandi maakond (pindala 1878 m², katastritunnus 49001:007:0001, registriosa number 11230450, sihtotstarve elamumaa 100%) võõrandamiseks.

Enampakkumise alghind on 1000 (üks tuhat) eurot.

Enampakkumise läbiviimiseks on moodustatud komisjon koosseisus: esimees Ervin Tamberg, liikmed Mirjam Järve, Kiira Ringas.

Vallavara võõrandatakse alljärgnevatel tingimustel:

1. Notariaalne ostu-müügileping sõlmitakse kõrgeima pakkumise teinud isikuga 2 (kahe) kuu jooksul pärast enampakkumise tulemuste kinnitamist;
  2. Juhul kui kõrgeima pakkumise teinud isik loobub tehingu sõlmimisest kinnitatakse parimaks pakkumiseks paremuselt teine pakkumus;
  3. Paremuselt teise pakkumise teinud isiku loobumisel tunnistatakse enampakkumine nurjunuks.
  4. Kinnistu võõrandamisega seotud kulud (notari tasud, riigilõivu) tasub ostja.
  5. Enampakkumisel osalemiseks peab pakkuja esitama:
    5.1. enampakkumisel osalemise avalduse oma täieliku nime, isikukoodi ja elukohaga; juriidilise isiku puhul nimi, registrikood ja asukoht;
    5.2. pakkuja kontaktandmed;
    5.3. pakutav ostuhind (numbriliselt ja sõnadega)
  6. Pakkumus tuleb saata või esitada kinnistes ümbrikutes Mulgi Vallavalitsuse Mõisaküla piirkonna aadressil Jaan Sihveri 4, Mõisaküla linn, Mulgi vald, 69302 Viljandi maakond. Ümbrik peab olema varustatud tekstiga „Soo 12 kinnistu enampakkumine".
  7. Pakkumiste esitamise lõpptähtaeg on 31.07.2018 kell 16.00, pakkumise avamise aeg on  31. 07. 2018.a. kell 16:10 ning pakkumiste avamise asukohaks Mõisaküla Linnavalitsuse istungite saal Jaan Sihveri 4.