« Tagasi

Karksi kotkad/AMV Metall saavutas II koha

Mulgi valla korvpalli meeskond Karksi Kotkad/AMW Metall osales Optibet meeste korvpalli rahvaliiga Kesk-Eesti regiooni turniiril ja saavutas II koha.

Põhiturniir mängiti suurepäraselt ning eesmärk mängida täna 21.04 toimunud finaalis ka õnnestus. Finaalis mindi kokku tugeva Aravete meeskonnaga ning esimene veerand oli suhteliselt korvide rohke. Juhtima läks Aravete 27:18. Teine veerand oli juba korvide vaesem aga vahe püsis ikka 9-punktiline, poolajale mindi vastu 51:42 Aravete juhtimisel.
Kolmas veerand võitleasid Karksi Kotkad kõvasti ja nii vähendati kaotusseis 6-le punktile. Kõik oli veel võimalik seisul 67:61. Neljandal veerandil aga Aravete meeskonnal õnnestus pea kõik ja nad võitsid kogu kohtumise 101:82.

Karksi Kotkad/AMW Metall said kaela Optibet Kesk-Eesti Rahvaliiga hõbemedalid.
Meeskonnas mängisid: Taivo Saar, Kristjan Järvik, Ingemar Teever, Madis Sukk, Kaido Saag, Priit Oks, Rait Sõmer, treener Erlis Erreline, Rainar Kõiv, Joonas Russak, Innar Vilumets ja Kert Vallas.