Mulgi Vallavalitsus võõrandab avaliku enampakkumise korras vallale kuuluva kinnistu Puka tn 5, Halliste, Mulgi vald  (registriosa nr 4456350, katastritunnus 19201:001:0229) pindalaga 5752 m². Maa sihtotstarve on tootmismaa 100%, tehnovõrgud puuduvad.

Täiendav informatsioon: Indrek Lepik, mobiiltelefon 58876466, e- post indrek.lepik@mulgivald.ee

Enampakkumisel osalev pakkuja kinnitab pakkumist tehes, et on müüdava vara põhjalikult üle vaadanud, on teadlik vara seisukorrast, suurusest ja piiridest ning juurdepääsuõigusest ja kitsendustest ning ei oma seoses vara seisukorraga mingeid pretensioone võõrandajale ja on nõus omandama kinnistu seisundis, millises see on pakkumise tegemise hetkel. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

Kinnisvara eest pakutud ostusumma tuleb tasuda vastavalt enampakkumise võitjale saadetud arvel toodud maksetähtajaks. Ostusumma peab olema enne notariaalse müügilepingu sõlmimist laekunud müüja arvele või olema hoiustatud notari deposiidikontole.

Müügilepingu sõlmimise kulud (notaritasu, riigilõiv) kannab ostja.

Müügileping sõlmitakse vaid enampakkumise võitjaga (vastava pakkumuse teinud eraisiku või juriidilise isikuga).

Palume ostu soov ja finantseerimise võimalused põhjalikult läbi kaaluda, sest oksjonil tehtav pakkumine on siduv ning tehingust loobumisel rakendatakse leppetrahvi vastavalt osta.ee reeglitele.

Kasutatud on Maaameti aluskaarti.

Palume varaga kindlasti enne pakkumise tegemist tutvuda.
Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee kasutajalepingule on osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast.

Vara ja oksjoni arve vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele!
(Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele).

Osta.ee oksjon