Huvihariduse ja huvitegevuse 2024. aasta projektivoor avatakse mais

Huvihariduse ja huvitegevuse 2024. aasta projektitoetuse taotluste esitamise II poolaasta voor on avatud 9. – 26. mai 2024. a.

Toetust saavad taotleda äriühingud, mittetulunduslikud ühendused, füüsilisest isikust ettevõtjad ja vallavalitsuse hallatavad asutused tingimusel, et tegevus on suunatud valla noortele ning huviharidust või -tegevust pakutakse üldjuhul valla territooriumil 7–19-aastatele noortele, kelle Eesti rahvastikuregistrijärgne elukoht on Mulgi vald.

Toetuse eesmärk on parandada valla noorte huvihariduse ja -tegevuse kättesaadavust, rakendada kaasaegseid meetodeid ning pakkuda noortele mitmekesisemaid osalusvõimalusi kultuuri, spordi, hariduse, kunsti, tehnoloogia ja loodus- ning täppisteaduse valdkonnas.

Toetus on mõeldud ringijuhendajate töö tasustamiseks, vahendite soetamiseks (ringitegevuste läbiviimiseks kasutatavad tarvikud ja materjalid), transpordikulu katmiseks, huviringiga seotud võistlustel, töötubades, õppepäevadel, konkurssidel, festivalidel, näitustel jms osalemiseks.

Toetatavate tegevuste alla ei kuulu kinnisvara ja sõiduvahendite soetamine ning kasutusse võtmine, hoonete ja rajatiste ehitamine, kinnistute, hoonete ja ruumide majandamiskulude eest tasumine.

Taotlusi saab esitada Mulgi valla huvihariduse registris projektitoetuste taotluskeskkonnas: https://mulgi.huviregister.ee/mulgi_projektid/

Registrisse saab siseneda ID-kaardi, Smart-IDga või Mobiil-IDga. Keskkonnas saab taotlust esitada valides vasakult rippmenüüst TAOTLUSED.

Täiendava info saamiseks võta ühendust e-postil reelika@mulgivald.ee või telefonil +372 524 3615.

Huvihariduse ja huvitegevuse projektitoetuse teemaline infotund toimub 9. mail 2024 kell 16.00 Karksi-Nuia Kultuurikeskuses.