Mulgi Elamuskeskus otsib TEGEVJUHTI

Lõputuid võimalusi pakkuv turismi- ja kultuurikeskus otsib võimekat tegevjuhti/juhatuse liiget, kelle töö tulemusel on keskus teada ja tuntud siin- ja sealpool riigipiiri. Tegevjuhi roll Mulgi Elamuskeskuses hõlmab organisatsiooni personalijuhtimist, partnerluste loomist ning üldist operatiivset juhtimist. Tegevjuht lähtub oma töös organisatsiooni üldkoosoleku poolsetest strateegilistest tegevussuundadest ning vastutab nende täitmise eest. Ootame, et tegevjuht on intsiatiivikas ning loob partnerlussuhted nii kohalike ettevõtete, kogukonna organisatsioonide ja teiste sidusrühmadega.

Pakume Sulle:

• vaheldusrikast ja mitmekülgset tööd ainulaadses elamuskeskuses;
  • eneseteostusvõimalusi ajalooliselt rikkalikul Mulgimaal;
  • arengu- ja enesetäiendamise võimalusi;
  • konkurentsivõimelist töötasu ja motiveerivat tasustamissüsteemi.

Oled suurepärane kandidaat, kui:

• Sul on vähemalt bakalaureusekraad või sellega võrdsustatud haridustase;
  • Sul on varasem meeskonna ja organisatsiooni juhtimise kogemus;
  • Sa tunned hästi turismivaldkonda ning oled loov, pakatad ideedest ning omad oskusi nende elluviimiseks;
  • Sul on kogemus turundus- ja müügistrateegiate väljatöötamises;
  • Sul on suurepärased suhtlemis- ja läbirääkimisoskused.

Sinu kandidatuurile tuleb veelgi kasuks kohaliku kogukonna ja mulgi kultuuri tundmine.

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 8. aprilliks e-posti aadressile arvo.maling@mulgivald.ee. Lisainfo: Arvo Maling, +372 528 4740. Tutvu keskusega: mulgielamuskeskus.ee

Mulgi Elamuskeskus on Mulgimaa piirkonnas tegutsev turismi- ja kultuurikeskus, mis pakub elamusterohkeid kogemusi kohaliku ajaloo, kultuuri ja traditsioonide tutvustamisel. Keskus avati 2023. aasta kevadel. Meie eesmärk on edendada Mulgimaa tuntust ning pakkuda külastajatele unustamatuid elamusi selle piirkonna ainulaadse pärandi kaudu.