Mulgi Vallavolikogu

Vallavolikogu on hääleõiguslike vallaelanike poolt valitud kõrgeim võimuorgan vallas. 

Mulgi  Vallavolikogu valiti neljaks aastaks 15. oktoobril 2017.

Valimistulemuste alusel jaotusid kohad 21 liikmelises volikogus järgmiselt:

Keskerakond 8 kohta
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7 kohta
Eesti Reformierakond 3 kohta
Valimisliit ühtsed mulgid 3 kohta

Volikogu esimees on Arvo Maling.

Volikogu esimehega kohtumise aja ja koha saab kokku leppida allolevatel kontaktidel või pöördudes valla kantseleisse.
E-post: arvo.maling@mulgivald.ee
Telefon: 528 4740.

 

Volikogu aseesimees  on Villu Võsa
E-post: villu@abja.ee
Telefon: 520 0439

Volikogu liige

Telefon        

E-post

Valimisnimekiri

 

Eveli Allik

5199 5094

eveli.allik@gmail.com

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Kultuurikomisjoni esimees

Kerti Einstein

5678 1171

kertieinstein@gmail.com

 Valimisliit ühtsed mulgid

Revisjonikomisjoni liige, spordikomisjoni esimees

Olavi Israel

5697 4600

olavi.israel@gmail.com

Eesti Reformierakond

 

Kati Kuusk

5332 6007

kuusk.kati@gmail.com

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Eelarve- ja majanduskomisjoni esimees

Anne Ladva

522 9205

a53@hot.ee

Eesti Keskerakond

Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni liige

Leo Liiber

5191 1930

leo.liiber@mail.ee

Valimisliit ühtsed mulgid

Revisjonikomisjoni liige,

spordikomisjoni liige

Arvo Maling

528 4740

arvo.maling@mulgivald.ee

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Volikogu esimees

Ürjo Mälksoo

436 1012

yrjom48@gmail.com

Eesti Keskerakond

Kultuurikomisjoni liige

Reet Paju

5360 3905

reet.paju.001@mail.ee

Eesti Keskerakond

Haridus- ja noorsootöökomisjoni liige

Jüri Patune

5664 0001

veskimaepm@gmail.com

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Eelarve- ja majanduskomisjoni liige

Aimar Peterson

5551 6339

aimar.peterson1@gmail.com

Eesti Keskerakond

 

Eneli Põder

5565 1429

unditare@gmail.com

Eesti Reformierakond

Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni aseesimees

Peeter Rahnel

5661 3433

peeter@mulgivald.ee

Eesti Keskerakond

Sposdikomisjoni liige

Andres Rõigas

5342 0346

andres.roigas@ut.ee

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Revisjonikomisjoni liige

Mari Saarela

521 0315

mari@mulgivald.ee

Eesti Keskerakond

Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimees

Tarmo Simson

504 4775

simsontarmo@gmail.com

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Keskkonna- ja heakorrakomisjoni liige

Raimond Tammoja

504 3394

autosalong@gmail.com

 Valimisliit ühtsed mulgid

 

Rein Tarkus

511 0314

rein.tarkus@gmail.com

Eesti Keskerakond

Keskkonna- ja heakorrakomisjoni esimees, revisjonikomisjoni liige

Taimo Tugi

5330 7192

taimotugi@gmail.com

Eesti Reformierakond

Revisjonikomisjoni esimees,

eelarve- ja majanduskomisjoni aseesimees,

keskkonna- ja heakorrakomisjoni aseesimees, spordikomisjoni liige

Taevo Viitas

5666 4007

taevoviitas@gmail.com

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Haridus- ja noorsootöökomisjoni esimees

Villu Võsa

520 0439

villu@mulgivald.ee

 Eesti Keskerakond

Volikogu aseesimees

Koalitsioonileping, sõlmitud Eesti Keskerakonna ja Isamaa ja Res Publica Liidu vahel tegutsemaks Mulgi vallas aastatel 2017-2021.