Mulgi Vallavolikogu

Vallavolikogu on hääleõiguslike vallaelanike poolt valitud kõrgeim võimuorgan vallas. 

Mulgi  Vallavolikogu valiti neljaks aastaks 15. oktoobril 2017.

Valimistulemuste alusel jaotusid kohad 21 liikmelises volikogus järgmiselt:

Keskerakond 8 kohta
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7 kohta
Eesti Reformierakond 3 kohta
Valimisliit ühtsed mulgid 3 kohta

  • Koalitsioonileping, sõlmitud Eesti Keskerakonna ja Isamaa ja Res Publica Liidu vahel tegutsemaks Mulgi vallas aastatel 2017-2021. 

Volikogu esimees Arvo Maling

Vallavolikogu esimehe poole saab pöörduda e-kirjaga aadressil arvo.maling@mulgivald.ee või telefonil nr 528 4740.

Vajadusel saab kohtumise aja ja koha kokku leppida samadel kontaktidel või pöördudes valla kantseleisse.

Volikogu aseesimees Villu Võsa
Telefon 520 0439
E-post: villu@abja.ee

Volikogu liige Telefon         E-post Valimisnimekiri  
Eveli Allik 5199 5094 eveli.allik@gmail.com Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Kultuurikomisjoni esimees
Kerti Einstein 5678 1171 kertieinstein@gmail.com  Valimisliit ühtsed mulgid Revisjonikomisjoni liige, spordikomisjoni liige
Olavi Israel 5697 4600 olavi.israel@gmail.com Eesti Reformierakond  
Imre Jugomäe 5597 2631                         imre.jugomae@gmail.com Eesti Keskerakond Spordikomisjoni esimees
Kati Kuusk 5332 6007 kuusk.kati@gmail.com Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Eelarve- ja majanduskomisjoni esimees
Anne Ladva 522 9205 a53@hot.ee Eesti Keskerakond Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni liige
Leo Liiber 5191 1930 leo.liiber@mail.ee Valimisliit ühtsed mulgid Revisjonikomisjoni liige,
spordikomisjoni liige
Arne Lohu 504 9247 arnelohu@gmail.com Eesti Keskerakond Spordikomisjoni liige
Arvo Maling 528 4740 arvo.maling@mulgivald.ee Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Volikogu esimees
Ürjo Mälksoo 436 1012 yrjom48@gmail.com Eesti Keskerakond Kultuurikomisjoni liige
Reet Paju 5360 3905 reet.paju.001@mail.ee Eesti Keskerakond Haridus- ja noorsootöökomisjoni liige
Jüri Patune 5664 0001 veskimaepm@gmail.com Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Eelarve- ja majanduskomisjoni liige
Eneli Põder 5565 1429 unditare@gmail.com Eesti Reformierakond Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni aseesimees
Andres Rõigas 5342 0346 andres.roigas@ut.ee Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Revisjonikomisjoni liige
Mari Saarela 521 0315 mari@mulgivald.ee Eesti Keskerakond Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimees
Tarmo Simson 504 4775 simsontarmo@gmail.com Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Keskkonna- ja heakorrakomisjoni liige
Raimond Tammoja 504 3394 autosalong@gmail.com  Valimisliit ühtsed mulgid  
Rein Tarkus 511 0314 rein.tarkus@gmail.com Eesti Keskerakond Keskkonna- ja heakorrakomisjoni esimees, revisjonikomisjoni liige
Taimo Tugi 5330 7192 taimotugi@gmail.com Eesti Reformierakond Revisjonikomisjoni esimees,
eelarve- ja majanduskomisjoni aseesimees,
keskkonna- ja heakorrakomisjoni aseesimees, spordikomisjoni liige
Taevo Viitas 5666 4007 taevoviitas@gmail.com Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Haridus- ja noorsootöökomisjoni esimees
Villu Võsa 520 0439 villu@mulgivald.ee  Eesti Keskerakond Volikogu aseesimees