« Tagasi

Töötukassa Viljandimaa töö- ja karjäärimess toimub seekord UKU keskuses, kohal on üle veerandaja tööpakkuja

Viljandis UKU keskuses toimub 26. septembril Viljandimaa töö- ja karjäärimess. Viiendat korda toimuval messil on kohal üle veerandsaja tööandja ja koostööpartneri ning saadaval üle 100 töökoha, enamasti pakutakse tööd Viljandimaal, aga ka Pärnus ja Tallinnas.

Töötukassa Viljandimaa osakonna juhataja Merit Laane sõnul on töömessil hea võimalus uurida otse tööandjatelt töötingimuste kohta, samuti tutvuda õppimisvõimalustega. 

Esmakordselt toimub mess UKU keskuses, kuhu töötukassa Viljandimaa osakond eelmise aasta lõpus kolis.  „Uus messipaik annab hea võimaluse tööandjatega, koolitusvõimalustega ja karjääriteemadega tutvuda ka nendel inimestel, kes külastavad keskust lõunapausil olles või teevad igapäevaseid sisseoste," lisas Laan.

Sel aastal on messi fookuses noored. Noortealal tutvustavad koolid õppimis- ja koolitus võimalusi, viiakse läbi karjäärimänge. Messile on oodatud ka täna töötavad inimesed, keskuse teisel korrusel, töötukassa ruumides on  töötubade ala, kus on tähelepanu all kolm suunda: töötamine ja tervis, karjäär ning täiskasvanute õppimisvõimalused.

Messi uksed on avatud kella 10 – 13 ja töömess on tasuta.