« Tagasi

Puidukoja noore spetsialisti stipendiumi

Meil on hea meel anda teada, et oleme välja kuulutanud Puidukoja noore spetsialisti stipendiumi, mille eesmärk on toetada meie kohaliku piirkonna noori talente. Oleme pühendunud kogukonna toetamisele ja usume, et investeerimine noorte arengusse on võti meie tuleviku edule.

Stipendiumiga toetame esimesel aastal kutseharidusõppe või kõrghariduse erialadel Mulgi valla gümnaasiumide (Abja Gümnaasium, August Kitzbergi nimeline Gümnaasium) õpilasi ja üliõpilasi reaalteaduste erialadel (eelkõige mehhatroonika, tehnika, metsanduse ning puidu töötlemise ja tehnoloogiate erialadel) ning premeerime reaalteadustes märkimisväärse tulemuse või projekti elluviimise eest.

Selle aastane stipendiumi jagamise ajakava –

  • Stipendiumi kandideerimine kuni 7. august; kandidaatide analüüs kuni 21. august. Komisjon koguneb nädalal 21.-25. august
  • Reaalainete erakordse tulemuse või projekti stipendiumile kandideerimine kuni 26. juuni.

 

Oleme veendunud, et stipendiumiprogramm aitab innustada noori, kasvatab nende huvi reaalteaduste vastu ning annab hoogu tulevasteks edulugudeks. Meie eesmärk on luua jätkusuutlik ja edukas tulevik, ning selle saavutamiseks on oluline investeerida haridusse ja kohalikku talenti.

 

Meil on hea meel, kui saame toetada oma kogukonda ja aidata noortel oma unistusi ellu viia.

 

Puidukoda

Puidukoja noore spetsialisti stipendiumi STATUUT