« Tagasi

Mulgi valla huvihariduse register ootab lapsevanemaid registreerima

Alates novembrist 2020 on omavalitsuses kasutusel elektrooniline register: mulgi.huviregister.ee

Registri eesmärgiks on koondada ühtsesse andmebaasi Mulgi valla laste ja noorte huvitegevus, et tagada ülevaade nii valikutest kui ka sellest, kuidas pakutavaid valikuid tegelikult kasutatakse. Registrisse koondatakse ka täiskasvanute huvitegevus.

 

Lugupeetud lapsevanem, registreeri laps huvitegevusse!

Lapse võib registri kaudu huviringi registreerida nii lapsevanem kui ka juhendaja. Kui lapse lisab lapsevanem, kinnitab õpilase osalemise juhendaja. Kui lapse lisab juhendaja, peab lapse osalemise kinnitama lapsevanem. Lapsevanema jaoks on väga oluline oma lapse kuulumine huviringi koosseisu kinnitada.

Vastavate toimingute tegemiseks peab minema huvihariduse registri kodulehele https://mulgi.huviregister.ee, logima sinna ID-kaardiga või mobiil ID-ga sisse, valima ülevalt „lapsevanem" ning selle alt saabki lapse Mulgi valla vastava huviringi liikmeks ära kinnitada. 

Ilma kinnituseta last huviringi nimekirja ei lisata!

Kui siseneda huvihariduse registrisse esmakordselt, peab end registreerima ka kasutajaks ja sisestama registrisse enda kontaktandmed. Samas keskkonnas saab vajadusel oma kontaktandmeid ka muuta. 

Juhendmaterjal lapsevanemale huviregistrisse registreerimiseks

 

Kui tehnilistel põhjustel ei ole võimalik last elektrooniliselt huvihariduse registris huviringi liikmeks lisada või kinnitada, võib täita taotluse paberkandjal ja selle juhendaja või asutuse haldaja kätte toimetada. 

Huvihariduse õpperühma õpilase registreerimise taotlus
 

Juhul, kui õpilane lahkub õppegrupist, peab lapsevanem ka lahkumise huvihariduse registris kinnitama!

 

Registrisse saab siseneda ka Mulgi valla kodulehelt rippmenüü "Haridus ja noorsootöö" alt valides vasakult "Huviharidus ja huvitegevus".

 

Probleemide korral pöörduge kindlasti juhendaja või asutuse haldaja poole.

Võimalusel registreeri oma laps/lapsed 10. jaanuariks 2021 huvitegevustesse.

 

Täiendav info Mulgi Vallavalitsuse Abja piirkonna noorsoo-ja sotsiaaltööspetsialistilt: Maie Bratka, tel 435 4786, 511 8695