« Tagasi

Rahvusvaheline Spordivabatahtlike Liikumine SCULT kuulutas välja konkursi "Eesti Aasta Spordivabatahtlikud 2018"

Rahvusvaheline Spordivabatahtlike Liikumine SCULT kuulutas välja konkursi "Eesti Aasta Spordivabatahtlikud 2018". Kandidaate saavad kuues alljärgnevas kategoorias esitada nii eraisikud kui organisatsioonid. 

Kandidaate saab esitada järgmistes kategooriates:

  • Aasta Spordivabatahtlik 2018 – peaauhind aasta parimale spordivabatahtlikule Eestis.
  • Aasta Spordivabatahtlik Noor 2018 – spordivabatahtlik vanuses kuni 18 eluaastat.
  • Aasta Spordivabatahtlik Rändur 2018 – vabatahtlikuna kaasa löönud väljaspool Eestit toimunud spordisündmustel.
  • Aasta Spordivabatahtlike Kaasaja 2018 – organisatsioon või eraisik, kes on oma tegevusse (sündmus või klubi) vabatahtlikke eeskujulikult kaasanud või vabatahtlike tööd koordineerinud.
  • Aasta Spordivabatahtlike Sõber 2018 – organisatsioon, ettevõte, bränd või eraisik, kes on spordivabatahtlike tegevusele ja/või spordivaldkonnale laiemalt kaasa aidanud.
  • Aasta Spordivabatahtlike Innustaja Koolis 2018 – haridustöötaja (õpetaja või koolijuht), kes on motiveerinud õpilasi või üliõpilasi osalema vabatahtlikena spordivõistlustel ja spordiklubides.

Konkursi tähtaeg on 31.10.2018 ja kandidaate saab üles seada siin: https://goo.gl/forms/Go6HqvO4LcpUFwrS2

Auhinnakomisjoni kuuluvad erinevad spordivaldkonnaga seotud organisatsioonid ja aktiivsed-sportlikud ühiskonnategelased erinevatelt elualadelt.

Võitjad kuulutatakse välja 30. novembril toimuval Spordikorraldajate Inspiratsioonipäeval SCULT Fest 2018, vt: https://www.scult.org/en/scult-fest/scult-fest-2018

Konkurssi "Eesti Aasta Spordivabatahtlikud" korraldab juba kolmandat aastat Rahvusvaheline Spordivabatahtlike Liikumine SCULT, vt: https://www.scult.org/

Spordivabatahtlike liikumise SCULT juhi Ott Pärna sõnul ei toimu vabatahtlike abita maailmas ühtegi spordivõistlust. "Mõelgem üheskoos tagasi tänavusele spordiaastale ja toimunud võistlustele, ning seadkem üles parimaid, kes väärivad tunnustust," sõnas Pärna.

Konkursi lisainfo: Lii Vilms, tel 515 1842, e-mail estonia@scult.com