« Tagasi

Mulgimaa Peremäng ootab taas seiklema

Sel laupäeval, 3. augustil toimub järjekordne Mulgimaa Peremängu mängupäev, mis seekord kutsub mängijaid Karksi ja Paistu kihelkonda. Peresid ootab  viis mängupunkti - Paistu kirik, Heimtali Loomestuudio, Murri Häärber, Tuhalaane külamaja ning Lilli Looduskeskus.
Mulgimaa Peremängul toimuvad erinevad tegevused, milles osaledes on võimalik panna enda oskused proovile nii käelistes kui ka aktiivsetes tegevustes. 
Paistu kirikus saab otsida relvaruumi ja põrgupoolt, Heimtali Loomestuudios ennast proovile panna potikedral, Lilli Looduskeskuses loomasööta valmistada, Murri Häärberis kedra ning höövlitöid proovida. Tuhalaane küla kutsub aga osa saama lõbusatest lastemängudest, mida vanaemade lapsepõlves Mulgimaal mängiti. Kehakinnitust pakuvad teisel mängupäeval Heimtali Loomestuudio, Lilli Looduskeskus, Murri Häärber ja Tuhalaane küla.

 

Viljandimaa Arenduskeskuse vabaühenduste konsultandi Jaanika Toome sõnul oli esimesel Mulgimaa Peremängu päeval Tarvastu ja Helme piirkonnas huvilisi palju ja päev läks suurepäraselt. "See annab lootust, et ka teine mängupäev tuleb rahvarohke ja lõbus ning kõik tulijad õpivad midagi uut iseenda ja Mulgimaa ning ajaloo kohta", sõnab Toome.

 

Mulgimaa Perepäev on kogukondlik ettevõtmine, mis toimub tänavu viiendat korda. Mulgimaa Perepäeva korraldavad Viljandimaa Arenduskeskus koostöös Mulgimaa Arenduskoja, Mulgi Kultuuri Instituudi ja kohalike vabaühenduste ning ettevõtjatega.
Rohkem infot mängu kohta leiab Mulgimaa Peremängu Facebookist:
https://www.facebook.com/events/873643489656433/