« Tagasi

Mulgi valla suvebingo

Mulgi valla suvebingo 
24. juuni - 14. august 2020

Mulgi valla suvebingo toimub 24. juunist 14. augustini terves Mulgi vallas. Osa saavad võtta kõik huvilised perekondadega, sõpruskondadega, töökaaslastega jne. Mängu eesmärgiks on panna ennast proovile ning eelkõige tutvuda Mulgi valla erinevate vaatamisväärsuste ja huvitavate kohtadega. Mängu saab läbida autoga, jalgrattaga, ühistrantspordiga ja miks ka mitte jala. Vajalik on kaamera/nutitelefon, bingopilet ja gmaili konto olemasolu.

Bingopileti saab Mulgi valla suvebingo Facebooki ürituse lingilt https://mfbc.us/m/wm476m või kohaliku kultuuritöötaja käest. Salvesta pilet kindlasti telefonisse või prindi see välja.


Mängu kirjeldus:

Bingomängija saab endale bingopileti. Piletil olevatele numbritele vastavad erinevad kohad Mulgi vallas. Kohtade nimekiri avaldatakse 24. juunil. Vastavalt numbritele bingopiletil leiad sihtkohad, mida avastada. Üks ruut bingost on vabalt valitav. Vali välja meelepärane marsruut ja leia tee kõikidesse punktidesse. Tee igas bingosihtkohas pilt nii, et Sina (ja Sinu seltskond) on äratuntavalt pildil koos täidetud ülesandega. Bingot ei pea täis saama ühe päevaga - seiklemiseks võib vabalt võtta ka rohkem aega.

Bingo täis saades registreeri oma pilet ja lae üles oma pildid lingile:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepY63fBEwxuIuMyrnyRfWLB8FWD9sqQw-7RRVC545ksIJYuw/viewform?usp=sf_link
 

Kõikide Mulgi valla suvebingo mängijate vahel loositakse välja erinevaid auhindu. Valitakse välja meeleolukamad pildid, parimad pildilahendused, meeskonnad ja üksiküritajad. Piltidest valmib Mulgi valla suvegalerii.

 

Lisainfo:
Mulgi valla suvebingo Facebookis 
mulgivallabingo@gmail.com
Mulgi valla kultuuritöötajate käest 

 

Kuulutus