« Tagasi

Mulgi valla Abja piirkonna Õpilasmalev 2019

Mulgi valla Abja piirkonna Õpilasmalev toimub 8. juulist- 19. juulini. Õpilasmalev pakub võimalust teenida endale taskuraha, praktiseerida meeskonnatööd ning teha heakorratöid oma koduvallas. Lisaks töö tegemisele pakume võimalust osaleda üritustel (töötoad, väljasõidud jpm) ning kõik malevlased saavad endale Eesti Õpilasmaleva särgid.

Kandideerima ootame Mulgi valla Abja piirkonnas elavaid või Abja Gümnaasiumis õppivaid noori, vanuses 13-19 eluaastat. Malevas saab tööd 25 noort.

Maleva tööpäeva pikkus on 4 tundi ning tunnitasu 3,21 eurot (bruto). Tööpäev algab kell 09.00 ning lõppeb 13.00. Tööpäev lõppeb ühise lõunaga. Lisaks töötamisele on õpilasmalevas plaanis veel palju erinevaid tegevusi. Täpse tegevuste ajakava saab malevlane esimesel maleva päeval.

Malevas tehtavateks töödeks on haljastus-, koristus- ja heakorratööd Abja-Paluojal ning selle lähiümbruses.

Õpilasmalevasse kandideerimine toimub: 3. maist- 17. maini.

Dokumente saab esitada Abja Noortekeskusesse E-R 12.00-19.00 või digitaalselt allkirjastatult aadressile abjanoortekeskus@gmail.com. Peale 17. maid esitatud dokumente vastu ei võeta.

Töövestlused kandidaatidega toimuvad: 20. maist- 24. maini.

Vestluskomisjoni kuuluvad: Maie Bratka, Imre Jugomäe, Liisi Rääbus, Elle Agar.

Kandideerimiseks tuleb esitada järgmised dokumendid: Avaldus, CV ja motivatsioonikiri. Dokumendi vormid saab paberkandjal Abja Noortekeskusest E-R 12.00-19.00 või alla laadida: https://drive.google.com/drive/folders/1ZPAyzoASCddsRDML46EnDXVYeaF6Lhmb?usp=sharing

Dokumentide täitmisel on vajadusel abiks Abja Noortekeskuse töötajad. Selleks tuleb broneerida endale nõustamise aeg aadressil abjanoortekeskus@gmail.com või leppida see kokku Abja Noortekeskuses. Lisaks pakume võimalust kasutada dokumentide täitmiseks ja printimiseks noortekeskuse arvutit ning printerit.

Vestluse aeg teatatakse kandidaatidele, siis kui dokumentide  vastuvõtmine on lõppenud. Õpilasmalevasse pääsenud noortega sõlmitakse vanema nõusolekul tööleping.

Dokumentide täitmine ning motivatsioonikirja kirjutamine on osa olulisest õppeprotsessist, mis annab võimaluse proovida kuidas käib tööle kandideerimine päris maailmas. Kuna kohtade arv on piiratud, siis tasub dokumentide koostamisel vaeva näha. Motivatsioonikiri ja CV tuleks kindlasti ise teha, mõelda läbi oma tugevad ja nõrgad küljed ning põhjused, miks just sina sobiksid õpilasmalevasse. Vestlusel saab näidata oma motivatsiooni ning testida meeskonnatöö oskusi.

 

Edukat kandideerimist!

Abja Noortekeskuse töötajad