« Tagasi

Konkurss Keskkonnakäpp 2019

Keskkonnaministeerium on korraldamas järjekorras kuuendat Keskkonnakäpa konkurssi, mis algab 1.aprillil. Konkursi sihtrühmaks on koolid, lasteaiad, õpetajad ja keskkonnaharidust pakkuvad organisatsioonid ning konkursi eesmärk on esile tõsta kõiki neid, kes on panustanud mõne keskkonnateadliku tegevusega keskkonnasõbraliku haridustegevuse edendamisse.

Kokku on konkursil viis kandideerimise rühma: lasteaed, õpilasrühm/klass, õpetaja, kool ja keskkonnaharidust pakkuv organisatsioon. Kandideerida saab kategooriates Tubli tegutseja, Tark tarbija, Õnnelik õpe, Kogukonna kaasamine ja Innukas innovaator. Välja antakse kuni 26 auhinda. Rahvas valib oma lemmiku igas kandideerimise rühmas.

Ankeet avaneb kodulehel 1. aprillil ja kandidaate saab esitada 28. aprilli südaööni. Võitjad selguvad Keskkonnakäpa auhinnaüritusel juunikuu alguses.

Konkursi žüriisse kuuluvad Keskkonnaameti, Keskkonnaministeeriumi, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Õpilasesinduste Liidu ja vabaühenduste esindajad ning eelmise aasta konkursi üks võitjatest.

Konkursil osalemise tingimustega tutvuda ja kandideerida saab veebilehel http://www.keskkonnakäpp.ee . Lisainfot leiab ka Keskkonnakäpa Facebooki lehelt.