Advendinädalavahetus on täis põnevaid sündmuseid

Esimene advent on õige pea siin ning siis algab ametlikult jõuluaeg. Mulgi vallas on terve jõulukuu täis toredaid sündmusi, kontserte, töötubasid ja pidusid.
Ka esimesel advendil võib igas valla nurgas leida midagi toredat. Minge teiegi kaunist talveilma nautima, vaadake kuidas jõuluvanad linna jõuavad, kuidas süüdatakse esimene advendiküünal ja kus nurga peal lauldakse. Sündmusi on nii suurtele kui väikestele!

Karksi-Nuia Keskväljak
3.detsembril kell 16.00. Jõuluvanad saabuvad linna ja esimese advendiküünla süütamine

Abja Kultuurimaja
3.detsmebril kell 15.00. Jõulukontsert-õpituba "Kas lubad advendil ja jõuludel tuppa tulla?" Programmi viib läbi pärimusmuusik Mari Tammar. Pääse 5€

Mõisaküla Keskväljak
3.detsembril kell 16.00. I advent, süütame jõulukuuse tuled, joome teed, sööme sooja leiba ning piparkooke. Jõulumeeleolu loovad kohalikud isetegevuslased.

Halliste Rahvamaja
3.detsembril kell 12.00. Jõulukaartide meisterdamine, juhendaja Margit Ojaloo.

Uue-Kariste Rahvamajas
3.detsembril kell 12.00. Tähistame esimest adventi, esineb rahvamuusika ansambel "LUTISPILL"

Karksi Külamaja
Käsitöö näitus-müük