« Tagasi

Mulgi valla Abja piirkonna Õpilasmalev 2018

Mulgi valla Abja piirkonna Õpilasmalev toimub 2. juulist- 13. juulini. Õpilasmalev pakub võimalust teenida endale taskuraha, praktiseerida meeskonnatööd ning teha heakorratöid oma koduvallas. Lisaks töö tegemisele pakume võimalust osaleda üritustel (nt. kohtumine naabermalevaga, esmaabi kursus, Töötukassa töötuba, väljasõidud jpm) ning kõik malevlased saavad endale Eesti Õpilasmaleva särgid.

Kandideerima ootame Mulgi valla Abja piirkonnas elavaid või Abja Gümnaasiumis õppivaid noori, vanuses 13-19 eluaastat.

Maleva tööpäeva pikkus on 4 tundi ning tunnitasu 2,97 eurot. Tööpäev algab kell 09.00 ning lõppeb 13.00. Tööpäev lõppeb lõunaga Abja Gümnaasiumi sööklas. Lisaks töötamisele on õpilasmalevas plaanis veel palju erinevaid tegevusi. Täpse tegevuste ajakava saab malevlane esimesel maleva päeval.

Malevas tehtavateks töödeks on haljastus-, koristus- ja heakorratööd Abja-Paluojal ning selle lähiümbruses.

Õpilasmalevasse kandideerimine toimub: 2. maist- 15. maini.

Dokumente saab esitada Abja Noortekeskusesse E-R 12.00-19.00 või digitaalselt allkirjastatult aadressile abjanoortekeskus@gmail.com.

Töövestlused kandidaatidega toimuvad: 16. maist- 18. maini.

Vestluskomisjoni kuuluvad: Maie Bratka, Imre Jugomäe, Liisi Rääbus, Kristi Reinson

Kandideerimiseks tuleb esitada järgmised dokumendid: Avaldus, CV ja motivatsioonikiri. Dokumendi vormid saab paberkandjal Abja Noortekeskusest E-R 12.00-19.00. Elektrooniliselt dokumendi vormide saamiseks palume kirjutada abjanoortekeskus@gmail.com

Dokumentide täitmisel on vajadusel abiks Abja Noortekeskuse töötajad. Selleks tuleb broneerida endale nõustamise aeg aadressil abjanoortekeskus@gmail.com või leppida see kokku Abja Noortekeskuses. Lisaks pakume võimalust kasutada dokumentide täitmiseks ja printimiseks noortekeskuse arvutit ning printerit.

Vestluse aeg teatatakse kandidaatidele, siis kui dokumentide  vastuvõtmine on lõppenud. Vestlusele tullakse paarikaupa. Õpilasmalevasse saab tööle 20 noort, kellega sõlmitakse vanema nõusolekul tööleping.

Dokumentide täitmine ning motivatsioonikirja kirjutamine on osa olulisest õppeprotsessist, mis annab võimaluse proovida kuidas käib tööle kandideerimine päris maailmas. Vestlusel saab oma kandidatuuri kaitsta ning oma motivatsiooni veelgi näidata. Kuna kohtade arv on piiratud, siis tasub dokumentide koostamisel vaeva näha. Motivatsioonkiri ja CV tuleks kindlasti ise teha, mõelda läbi oma tugevad ja nõrgad küljed.

Edukat kandideerimist!

Abja Noortekeskuse töötajad