« Tagasi

Mulgi Vallavalitsus võõrandab avaliku enampakkumise korras vallale kuuluva kinnistu Mõisakülas

Mulgi Vallavalitsus võõrandab avaliku enampakkumise korras vallale kuuluva kinnistu Heinamaa tn. 3 Mõisaküla linnas, Mulgi vallas. (registriosa nr 8586750 , katastritunnus 49001:001:0067) pindalaga 6944 m2

 

Täiendav informatsioon: Indrek Lepik, mobiiltelefon 58876466, e- post indrek.lepik@mulgivald.ee

Enampakkumisel osalev pakkuja kinnitab pakkumist tehes, et on müüdava vara põhjalikult üle vaadanud, on teadlik vara seisukorrast, suurusest ja piiridest ning juurdepääsuõigusest ja kitsendustest ning ei oma seoses vara seisukorraga mingeid pretensioone võõrandajale ja on nõus omandama kinnistu seisundis, millises see on pakkumise tegemise hetkel. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

Kinnisvara eest pakutud ostusumma tuleb tasuda vastavalt enampakkumise võitjale saadetud arvel toodud maksetähtajaks. Ostusumma peab olema enne notariaalse müügilepingu sõlmimist laekunud müüja arvele või olema hoiustatud notari deposiidikontole.

Müügilepingu sõlmimise kulud (notaritasu, riigilõiv) kannab ostja.

Müügileping sõlmitakse vaid enampakkumise võitjaga (vastava pakkumuse teinud eraisiku või juriidilise isikuga).

Palume ostu soov ja finantseerimise võimalused põhjalikult läbi kaaluda, sest oksjonil tehtav pakkumine on siduv ning tehingust loobumisel rakendatakse leppetrahvi vastavalt osta.ee reeglitele.