Su hääl on eriline! Panusta eesti keele säilimisse ja arengusse

Pöördume teie poole Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumist. Oleme hetkel läbi viimas suurt üle-eestilist projekti nimega "Anneta kõnet", mille eesmärk on koguda eesti keelt kõnelevate inimeste kõnet. Et me kõik saaksime tulevikus mugavamalt digiteenuseid tarbida ning oma nutiseadmetega emakeeles suhelda. Selle saavutamiseks vajame just teie abi!

Kuna inimkõnet mõistvate lahenduste arendamiseks on vaja suures koguses kõikvõimalikku eestikeelset kõnematerjali, siis on oluline, et oma kõnet loovutaks võimalikult suur hulk inimesi. Seega kutsume teid nii ise kõnet annetama kui ka üleskutse oma kolleegide ja klientidega jagama. Koos viime meie riigi digiarengu uuele tasemele!

KUIDAS KÕNET ANNETADA?

Kõne annetamine on väga lihtne. Tuleb minna annetakõnet.ee portaali, valida huvipakkuv teema, asuda rääkima ning lõpus salvestada fail. Rääkida saab kõigest ning teie kõne võib olla nii pikk kui ka lühike. Kõnesid ootame kuni veebruari lõpuni.

Iga annetatud kõnega anname koos tõuke eesti keele arengule digiajastul!

Küsimusi kampaania kohta saab esitada meilile annetakonet@mkm.ee

Täname koostöö eest

Sofia Paes