« Tagasi

Viljandimaa Omavalitsuste Liidul täitub 30 tegevusaastat

Viljandimaa Omavalitsute Liidu esimees Alar Karu sõnas tähtpäeva eel: „Viljandimaa areng ja selle elu juhtimine on olnud läbi aegade erinev ning igale ajastule omane. Viljandimaa Omavalitsuste Liidu teke 30 aastat tagasi tähistas demokraatliku juhtimise algust meie maakonnas ja on jõudnud nende aastatega tänasesse, kus liidu roll on hoida koos maakonna terviklikku arengut ja leida ühiselt parim tee tulevikku."

 

Tänavu suuri rahvasündmusi ei korraldata, küll aga kutsume kõiki viljandimaalasi pidupäeva tähistamiseks 30 päeva jooksul liikuma värskes õhus, iga päev vähemalt 30 minutit.  Nii teeme kõik koos  tervistava kingituse endale, perele kui ka kogu Eestile.  Viljandimaal on arvukalt matka- ja suusaradu, staadione, uisuväljakuid, välijõusaale ning metsi, tänavaid, koduhoove jne, kus vastavalt võimalustele ja eelistustele ennest liigutada. Ei saa unustada meie veekogusid, mis hetkel kaanetatud jääga. Talisuplejatelt ootame kingituseks igapäevaselt 30 sekundit karastamist!

 

Liikuma võib kaasata pere, sõpru, kolleege, kaasõpilasi, lasteaiagruppe jne.

 

Ootame meeleolukaid fotosid Viljandimaa parimatest paikadest, mis kingitust tehes jäädvustatud, lisaks võiks sellel kajastuda ka liikumisviis.  Kingituse vormistamiseks palume saata foto meilile vol@vol.ee ning võimalusel jagada seda sotsiaalmeedias, lisades kommentaariks #kingitusVOL30. Fotod tuleb saata hiljemalt 17.02.2022.

 

Kõikidest e-postile laekunud fotodest koostame Viljandimaa Omavalitsuste Liidu Facebook lehele galerii. Valime välja parimad, mille autorid saavad meie poolt kingituse, samuti peame meenetega meeles enim meeldimisi saanud fotode jäädvustajaid.

 

Kui pikkadel ja pimedatel õhtutel on aega mõtisklemiseks ja unistamiseks ning mõtete ja unistuste kirjapanemiseks, siis on võimalus meile saata ideid maakonna edukaks arenguks. Oleme uuendamas Viljandimaa arengustrateegiat 2035+ "Viljandimaa - arenev PÄRIS EESTI". Pange kirja ettepanekud, millele maakonnaülene organisatsioon võiks tulevikus tähelepanu pöörata, et meil kõigil oleks Viljandimaal hea elada. Saatke mõtted e-postile, et parimad ideed saaksime strateegiasse lisada. Tänuks saavad 30 parimat ettepanekut meie poolt kingitused.