Jaanuarist jõuab ajaleht Mulgi Sõna tasuta iga Mulgi valla elaniku postkasti (täiendatud)

Alates 2022. aasta jaanuarist jõuab Mulgi valla leht Mulgi Sõna tasuta otse iga Mulgi valla elaniku postkasti. Seetõttu pole valla piires lehte eraldi koju tellida enam tarvis. Jaanuari number ilmub plaani kohaselt 20. jaanuaril.

Igakuiselt ilmuv Mulgi Sõna sisaldab olulisemat ja ajakohast teavet kohalikele Mulgi valla elanikele, vallavalitsuse, vallavolikogu ning valla allasutuste infot, samuti kultuuriteateid, spordiuudiseid, arvamusartikleid, kohalike ettevõtete tutvustusi ja palju muud. Keskmiselt on ajaleht 16-leheküljeline ning lisaks on kaasas mulgikeelne Mulgi Kultuuri Instituudi väljaanne „Üitsainus Mulgimaa".

Mulgi Sõna lugejad, kes on tellinud ajalehe Mulgi vallas asuvale aadressile ning soovivad topelt lehtede saamise vältimiseks kehtiva tellimuse tühistada, palun saata e-posti aadressile evelin@mulgivald.ee tellija ees-ja perekonnanimi ning pangakonto number, kuhu soovitakse tagasikannet. Tellimuse tühistamise soovist saab teada anda kuni 28. veebruarini 2022 (kaasa arvatud).

Mulgi Sõna lugejatele, kes on tellinud ajalehe väljapoole Mulgi valda, kehtib ajalehe tellimus tavapäraselt.

Mulgi Sõna üksiknumbreid poodidest alates jaanuarist 2022 osta ei saa, küll aga saab lehte tellida väljapoole Mulgi valda aastatellimusena üle Eesti kõikides Omniva postkontorites ja postipunktides kohapeal. (Tellimise kataloogis on märgusõna „Mulgi Sõna" ja tellimise number on 00927. Aastatellimus maksab 2,86 eurot).

Ajaleht on piiratud koguses tasuta saadaval ka Mulgi valla allasutustes, sealhulgas küla- ja rahvamajades, kultuurikeskustes ja piirkonnakeskustes. Mulgi Sõna värskeid numbreid on võimalik lugeda ka elektrooniliselt valla kodulehel mulgivald.ee/ajaleht. Samas on leitavad ka ajalehe eelmised numbrid.

Ajaleht Mulgi Sõna ühendab endas varem ilmunud Abja, Halliste ja Mõisaküla ajalehte Lõuna-Mulgimaa ning Karksi valla ajalehte Karksi Sõna ning ilmub igakuiselt alates jaanuarist 2018.

Mulgi Sõna toimetus