Mitut värvi medaleid meistrivõistlustelt

Seoses sellel aastal toimuvate olümpiamängudega peeti Eesti meistrivõistlused kergejõustikus juba juuni viimastel päevadel. Mulgi vallast päritud sportlastel läks hästi. Viljandimaale toodi üldse kuus medalit ja kolme medaliga pärjati Mulgi vallast tuule tiibadesse saanud sportlasi. Oma kuuenda Eesti meistritiitli võitis Kati Ojaloo naiste vasaraheites tulemusega 66.44 meetrit. Teinegi kuldmedal võideti ülekaalukalt ja see kuulus Jander Heilile kuulitõukes 18.59 meetriga. Kati Ojaloo on Eesti rekordiomanik naiste vasaraheites ja Jander Heil on tõusnud meeste kuulitõuke vaieldamatuks liidriks Eestis. Hõbedase autasu sai naiste odaviskes Gedly Tugi. Hõbemedali tõi tulemus 46.83 meetrit. Vaatame, kuidas õnnestub Gedlil oda lendama saada peatselt Tallinnas algavatel U-23 Euroopa tiitlivõistlustel. Kergejõustiklaste medalite varju on jäänud Kersti Mardiste pronksmedal omas vanuseklassis orinteerumise meistrivõistlustelt lühirajal mõni päev varem toimunud võistlustel Põlvamaal. Palju õnne medalistidele ja loodame, et Mulgi valda lisandub veel sellel aastal tiitlivõistluste medaleid.

Leo Liiber

Fotol naiste vasaraheites võidutses 66.44 heitnud Kati Ojaloo. Hõbeda sai Anna Maria Orel (63.66) ja pronksi Annika Emely Kelly (53.58).

FOTO: Raul Mee/EKJL