« Tagasi

Kontaktkohtumine Viljandimaa kasuperedega ning teavituskohtumine kasupereks saada soovijatele ja ametnikele

9. juunil algusega kell 15.00,  toimub Viljandi Perepesa hubastes ruumides MTÜ Oma Pere ja SOS Lasteküla Eesti Ühingu korraldatav esimene kontaktkohtumine Viljandimaa kasuperedele ning kasupereks saada soovijaile, ametnikele ja teistele huvilistele. 

Kohtumisel on kaks osa: kell 15-16.30 toimub infokohtumine kasupereks saada soovijatele, ametnikele ja teistele huvilistele. Kohtumist viib läbi MTÜ Oma Pere Lõuna piirkonna tugiteenuste koordinaator ja nelja südames sündinud lapse ema Kadi Annuk. Lisaks osaleb pikaajaline Viljandimaa hooldusperevanem Ly Sova ja ka valdkonna spetsialist Sotsiaalkindlustusametist. 

Kohtumise teises osas kell 17-19.30 toimub Ly Sova juhitav kogemuskohtumine juba tegutsevatele kasuperedele. Osalema ootame nii eestkoste-, lapsendaja- kui hooldusperesid. Ka selles osas on kasupereks saada soovijatel võimalik osaleda, et kuulda nende perede kogemusi, kus kasvavad südames sündinud lapsed, samuti saada vastuseid küsimustele, mis esimeses osas vastuseta jäid. Teises osas ei osale Sotsiaalkindlustusameti esindajad, st neile suunatud küsimustega tuleks osaleda kohtumise esimeses pooles. 

MTÜ Oma Pere Facebooki leht: https://www.facebook.com/ngoomapere