Alustavad ettevõtjad on oodatud osalema Viljandimaa mentorprogrammis. Kandideerida saab kuni 2. veebruarini!

Viljandimaa Arenduskeskus korraldab taas mentorklubi ning ootab avaldusi mentorprogrammi kandideerimiseks kuni 2. veebruarini! Mentorklubi kohtumiste  raames toimuvad ettevõtlusalased koolitused, suhtlus mentorite ja teiste ettevõtjatega ning külastatakse põnevaid ettevõtteid. Iga  alustav ettevõtja saab endale personaalse mentori, kes on abiks ja toeks eesmärkide saavutamisel.

 

Kui soovid investeerida endasse ja ettevõtte arengusse, siis tule osale Viljandimaa ettevõtjate mentorklubis. Anna oma soovist teada, täites lühike ankeet SIIN hiljemalt 02.02.2020.

Mentorlusprogrammis saab osaleda:

•           12 Viljandi maakonna alustavat ettevõtjat

•           6 mentorit, kelleks on kogemustega ettevõtjad.

 

Mentorklubi kohtumiste  raames toimuvad ettevõtlusalased koolitused, suhtlus mentorite ja teiste ettevõtjatega ning külastatakse põnevaid ettevõtteid.

Iga  alustav ettevõtja saab endale personaalse mentori, kes on abiks ja toeks eesmärkide saavutamisel. Mentoritena panustavad:

 • Hanna Jõgi -  Personalidisain OÜ
 • Sander Kütt - Marsan Print OÜ, MK Loodusravi OÜ, Kidsmed OÜ
 • Kristiina Sipelgas - Sipelgas kuubis OÜ
 • Tiina Pitsenko - A.T. Epopõrandad OÜ
 • Priit Oks - Kreatiiv Koondis OÜ, Puutohter OÜ, MTÜ Eesti Identiteedi, MTÜ Kultuuri Koda
 • Kait Lukka - BHC AS, MTÜ Viljandi Lennukitehas, MTÜ StartUp Viljandi

 

Mentorprogramm sobib sulle, kui soovid:

 • omandada uusi teadmisi läbi koolituste;
 • suurendada ettevõtlusalaseid teadmisi ja laiendada kontaktvõrgustikku;
 • saada ja jagada kogemusi;
 • analüüsida koos mentoritega oma ettevõtte väljakutseid, erinevaid vaatenurki ja arvamusi.

Mida annab mentorlusprogramm?

 • 5-6 kasulikku ühisüritust

Mentorklubi jooksul korraldatakse 5-6 erinevat üritust– kontaktüritused, ühe- või kahepäevased seminarid, õppereisid jms., millest kaks päeva toimuvad koos Saaremaa mentorklubiga. Mitmed üritused on kahepäevased ning sisaldavad erinevate maakondade ettevõtete külastusi.

 • Isiklik mentor kogenud ettevõtja näol

Iga mentorklubis osalev mentii saab konkreetse mentori, kellega ka väljaspool klubi toimumise aega on võimalik personaalselt oma ettevõtte teemadel suhelda. Mentori roll on pakkuda oma juhendatavale inspiratsiooni ja indu, jagades oma kogemusi ning aidates alustaval ettevõtjal oma tegevuses tõusta uuele tasemele.

 

 • Laiem suhtlusvõrgustik

Mentorprogrammi tegevustes osaledes tutvud teiste alustanud ettevõtjatega oma maakonnas ning saad jagada kogemusi ettevõttega alustamisest ja arendamisest. Koostöövõrgustik ühiste eesmärkide seadmiseks.

Mentorprogrammi kohtumiste kuupäevad:

13.-14. veebruar 2020, avakohtumine – Tutvustus, eesmärkide seadmine ja tegevuskava koostamine. Koolitaja Elmo Puidet. Koolituspäevad Tartus.

11. märts 2020, tootearendus, bränding ja reklaam, lektor Kerstin Raidma Tabasco OÜ loovjuht. Koolituspäev toimub Viljandimaal.

14.-15. aprill 2020,  turundus - Turunduskoolitus "Nullist" sotsiaalmeedia koolitajatega Sven Nuum ja Teet Torimiga (Boost Yourself-i asutajad). Koolituspäevad toimuvad Saaremaal.

7. mai 2020, koolitus osalejate valitud teemal ning mentorklubi  kokkuvõtted. Päev toimub Viljandis (asukoht täpsustamisel).

Varasemad osalejad on hinnanud kohtumistel kogemuste jagamist ja üksteiselt õppimist, uute mõttekaaslaste leidmist ning koostöö suurenemist. Hea võimalus on küsida otse koolitajatelt, osalejatelt tagasisidet enda teenuste/toodete kohta, mille läbi on saadud uusi arendusideid ja kliente. 

Mentorprogrammis osalemine maksab 50€ ettevõtte kohta  (hind sisaldab kõiki majutusi ja koolituspäevade toitlustust). Arve osalemise kohta saadetakse ettevõttele hiljemalt 1 nädal enne esimest koolituspäeva, siis kui mentorlusprogrammis osalejate nimekiri on kinnitatud.

Osalemiseks:

Registreeri end SIIN hiljemalt 02. veebruariks 2020!

Küsimuste korral helista telefonil 5788 0445, või kirjuta e-posti aadressile kaja.laats@viljandimaa.ee

Lisainformatsioon:
Kaja Lääts
Mentorlusprogrammi Viljandimaa projektijuht
Viljandimaa Arenduskeskus

ettevõtluskonsultant
Tel: +372 5788 0445
E-post: kaja.laats@viljandimaa.ee

Koduleht: http://arenduskeskus.viljandimaa.ee