« Tagasi

Ettevõtlusnädal tuleb taas 1-7. oktoobril üle Eesti

Ettevõtlusnädala eesmärgiks on suurendada ettevõtlusteadlikkust, arendada inimestes ettevõtlikku eluhoiakut, motiveerida potentsiaalseid ettevõtjaid alustama ettevõtlusega, innustada kasvupotentsiaaliga ettevõtjaid astuma järgmisi samme. 2018 aastal on  ettevõtlusnädala motoks „Samm Sinu unistusteni!" ehk siht liikuda oma unistuste poole läbi ettevõtluse.

Nädala jooksul antakse inimestele võimalus kuulda ja teada saada mitmesugust teavet ettevõtluse kohta. Keskendutakse ettevõtlusteemadele, räägitakse hästi palju ettevõtetest ja ettevõtlikkusest, õpitakse tundma maakonna ettevõtjaid, ilma kelleta ei kujuta piirkonna arengut ette.

Ettevõtlusnädala sündmused on traditsiooniliselt jaotunud terve nädala peale, kus esmaspäev on mõeldud kõigile ettevõtlushuvilistele, sest räägitakse startup maailmast. Teisipäeval toimub inspiratsioonipäev 12-18 aastastele noortele ning päeva jooksul vavad uksed ettevõtted, sest toimub esimene Avatud ettevõtete päev. Kolmapäeval ja neljapäeval on fookuses turundusteematika. Põnevad seminaripäevad toimuvad Viljandi Centrumi kino suures saalis.  

Üle-eestilise Ettevõtlusnädala sündmuste kava avaldatakse 10.septembriks.

Viljandimaa ettevõtlusnädala kavaga saab tutvuda SIIN.

Lisainfo:
Kaja Lääts
Ettevõtlusnädala koordinaator Viljandimaal
e-post: kaja.laats@viljandimaa.ee
mob + 372 5788 0445