Täna algavad Karksi-Nuia linnalõigul rekonstrueerimistööd

Täna alustatakse Valga–Uulu km 57,5–59,2 asuva Karksi-Nuia linnalõigu rekonstrueerimistöödega.

Lõigule rajatakse uus sademeveekanalisatsiooni torustik, ehitatakse uus katendikonstruktsioon ning mõlemale poole sõiduteed uued kõnniteed.

Tööde ajaks suletakse lõik liiklusele. Sõiduautod ja bussiliinid saavad kasutada linnasiseseid ümbersõiduteid, mis tähistatakse ehituse ajaks. Veoautoliiklus suunatakse ümber Abja-Paluoja – Sultsi – Ainja marsruudile.

2019. aastal alustatud Karksi-Nuia linnalõigu rekonstrueerimistöödel asfalteeriti esmalt kõnniteed Koidu tänavast Viljandi maantee ristmikuni (km 57,5–58,6).

Ehitustöid teeb TAVT OÜ ja omanikujärelevalvet Taalri Varahaldus AS. Ehitustööde maksumus on 686 000 eurot ning tööd lõppevad septembri keskel.

Ehitustööde perioodil on TAVT OÜ esindaja projektijuht Tõnis Laos, tel 5698 6349. Küsimuste ja probleemide korral on võimalik pöörduda Mulgi Vallavalitsuse Karksi piirkonda telefonil 435 5510.

Täpsema info liikluskorralduse ja -piirangute kohta leiab portaalist TarkTee.ee.

Teade