Näitused ja väljapanekud

 

Abja kultuurimaja I korruse fuajees  harrastuskunstnik Marju Mõru maalinäitus, avatud aprilli lõpuni.

Kuulutus

 

Abja kultuurimaja I korruse fuajees ja väikeses saalis Stanislav Antipovi maalinäitus "Soome-ugri rahvaste eluhetked", avatud 13. veebruarist 1. maini.


Kuulutus

 

Meelis Heli fotonäitus „Hing ihkab vabadust" Karksi-Nuia kultuurikeskuse II korruse fuajees. Näitus on avatud 1. - 28. veebruarini.

 

Näitus „Eesti pressifoto 2019" Karksi-Nuia kultuurikeskuse sinises saalis. Näitused on avatud 1. - 28. veebruarini E-N 9-17, R 9-15.

 

Made Balbati „Digipildid" Karksi-Nuia kultuurikeskuse sinises saalis. Näitus on avatud 1. - 31. märtsini.

 

Enno Alliku isikunäitus Karksi-Nuia kultuurikeskuse II korruse fuajees. Näitus on avatud 1. - 31. märtsini.

 

Väljapanek "Killukesi Nuia EPT-st" Karksi-Nuias Viljandi mnt 2.

Karksi-Nuias, Viljandi mnt 2 on avatud septembri lõpuni neljapäeviti ja laupäeviti kella 11-13 väljapanek „Killukesi Nuia EPT-st". Näitus on avatud ka Karksi kandis toimuvate suuremate sündmuste ajal. Kahes toas on võimalik tutvuda stendidele paigutatud rohke pildimaterjaliga remonditöökojast, automajandist, maaparandus-, ehitus- ja majandusosakonnast jne. Enamus fotosid on pärit 70-ndatest ja 80-ndatest aastatest. Kajastatud on ametiühingu klubi tegemised ja seal tegutsenud ringid. Nuia EPT-d teati kui tublit auto- ja motosporti toetanud ettevõtet. Üleval on fotod auto- ja bagikrossirajal peetud võistlustest ning endistest krossisõitjatest. Esinduslik on vimplite ja embleemide kogu, on suveniire, medaleid, au- ja tänukirju ja muud põnevat vaatamist. Lisatud on uusi fotosid ja materjale.
 
Näitust aitasid Mulgi valla muuseumide ja turismi sõprade seltsil koostada: Heino Nõgu, Linda ja Heiki Arro, Ants Arro, Heino Luik, Oskar Tiit, Valdur Kirsipuu, Olga Palu, Peeter Rahnel, Linda Kunglamäe, Liia Märtson, Leili Nael, Ivo Kivik, Toomas Turi, Mats ja Johan Tõhk, Toomas Saar, Peeter Uisk, Ilme Sõna, Margus Mõisavald, Karksi-Nuia raamatukogu, Mulgi vallavalitsus.
 
Kuulutus
 
 

NÄITUSED HALLISTE RAAMATUKOGUS

1. - 28.02 raamatunäitus „Aasta 2021 tegijad looduses"
1. - 31.03 raamatunäitus „Eesriie avaneb"
1. - 28.02 raamatunäitus „Kirjutamine kui suurim rõõm. Heljo Mänd 95" Halliste põhikoolis
1. - 31.03 raamatunäitus „LasseMaia detektiivibüroo. Martin Widmark 60" Halliste põhikoolis
 
 

NÄITUSED KARKSI-NUIA RAAMATUKOGUS

1. - 27.02 näitused „Abielu kütab kirgi" ja „Heljo Mänd – Sinu vanemate lemmikkirjanik" 
1. - 31.03 näitused „Riigikirjanikud 2021" ja „Aasta staarid looduses"