Infoallikad

Teade

Info Mulgi valla elanikele !

Tänase seisuga (15.03) on leviku ennetamiseks antud järgmised korraldused:
Sulgeda Mulgi valla üldharidus- ja huvikoolid, noortekeskused, päevakeskused, muuseumid, spordikeskused, saunad ja ujulad ning kultuuri- ja rahvamajad. 
Õpilasliinid ei sõida!
Raamatukogud jätkavad esmaspäeval esialgu tööd piiratud tingimustes. See tähendab, et lugemissaalid on suletud ja külastajatel kohapeal viibimine keelatud. Toimub ainult raamatute väljastamine ja tagastamine.
Lasteaiad on esmaspäeva hommikul veel avatud. Suur palve lastevanematele - kellel vähegi võimalus, palun jätke lapsed koju! Hetkel on oluline võimaldada hoid lastele, kelle vanemad tagavad meile elutähtsate teenuste toimimise.
Mulgi Vallavalitsus jätkab oma igapäevast tööd valla elu korraldamisel. Mulgi valla ametniku vastuvõtule saab pöörduda sünni registreerimiseks ning aegkriitilisel, põhjendatud vajadusel. Muudel juhtudel asjaajamiseks palume kasutada elektroonseid kanaleid (e-post), samuti on ametnikud kättesaadavad telefoni teel. Edasised korraldused tulevad pärast järgmist kriisikomisjoni istungit, mis toimub esmaspäeval (16.03) kell 10.00.
 
Mulgi vallas täna endiselt COVID-19 viirusesse nakatunud registreeritud ei ole. Vallavalitsus jälgib, kaardistab ja hindab võimalikke riske, et olla vajadusel valmis koheselt ohtudele reageerima.
 
Me kõik aitame vähendada enda ja teiste haigestumise võimalust, kui väldime võimalikult palju avalikke kohti, külastades neid vaid äärmise vajaduse korral. Haiguse korral tuleb kindlasti kodus püsida. Nii näitame kollektiivset vastutust ja anname oma panuse viiruse leviku tõkestamiseks!
 
Liigume värskses õhus ja hoiame tervist!